Çelik Çatı Fiyatları

  • Tek saç çelik çatı m2 fiyatı     : 170 tl
  • Sandaviç Panel çatı m2 fiyatı:  190 tl
  • Ahşap kiremit çatı m2 fiyatı   : 155 tl
  • şıngıl çelik çatı m2 fiyatı         : 169 tl

Çelik çatı fiyatları  hakkında net bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçin. Çelik çatıyı malzeme kalitesi ile en ucuz fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteyi pahalıya getiremeyeceğiniz, tamamen sizin seçenekleriniz içerisinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Akteknik dekor her zaman prosedürlerinde kalite ve uygun fiyat seçeneklerini üst düzeyde tutmakta, sizlere verdiği hizmeti başarı olarak tanımlamaktadır. En iyi çelik çatı seçimini gelin beraber yapalım… Akteknik dekor sizlere en iyi hizmeti, işinde uzman ekibi ve uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.:::;;;““Mevcut fiyatlara çatı çıkış kapağı oluk süs, aksesuarlar  ve yağmur inişleri hariç.

Çelik Çatı Nedir ve Nerelerde Kullanılır ?

Çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir ve çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşamasından güçlü, güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir. Çelik çatı rüzgar, fırtına, yağmur ve kar gibi doğal olaylardan binanızı en güvenli şekilde korur ve sizlere en rahat ve konforlu yaşamı sunar. Diğer çatılar gibi su alma, devrilme, kopma ve yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeyen çelik çatı sağlığınızın güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapılanmadır. Çelik çatı modelleri binanızın çatısında uygulanılabilecek alan seçildikten sonra hızlı bir şekilde montajı yapılmaktadır. Tahta ve plastikten yapılan korumalardan çok daha güçlü yapıya sahip olan çelik çatı sistemleri fırtına, deprem ve yağmur gibi olaylarda yüksek direnç göstermekte, yıkılmaya karşı da sizlere güvenlik sağlamaktadır.

Çelik Çatı

Çelik çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız, yapılacak çelik çatı hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. Gerçekleştirdiği referans hizmetlerine bakarak da çelik çatı sektöründeki aktif faaliyetlerini görebilirsiniz. Çelik çatı yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir. Diğer yapılarda olduğu gibi bina çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon çatı biçimidir.