Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Dekor; geniş bir anlama ve çok çeşitlere sahip olduğu için dekorasyon da öylesine zengin bir kavramdır. Dekorasyon denilince ilk akla gelen herhangi bir mağazadan alınan mobilya ya da aksesuarlar gelir ancak bu yanlıştır; sadece bununla kalmaz.Dekorasyon; psikolojiyi rahatlatacak renklerin, eşyaların, aksesuarların bir arada kullanılarak huzur veren bir mekan yaratılması demektir; bir sanattır. Herkes bir şeyler tasarlayabilir ancak önemli olan uygun tasarımı yapmaktır. Kişiden kişiye elbette farklılık gösterecektir. En basitinden aynı koltuk takımına sahip iki arkadaşın; yerleştirme planları çok büyük olasılıkla aynı olmaz. Hatta kesinlikle aynı olmaz. Bu da insanların her birinin yapısının, duygu ve düşüncelerinin farklı olmasından kaynaklanır.Firmamızın tasarım ebiki tüm işleriniz için farklı alanlarda dizayn yapmaktadır. Zengin kadrosu ve profesyonel fikirleri ile sizlere en yaratıcı çalışmaları sunmaktadır. İç ve Dış Mekanlar için otel bar tasarımları, mağaza vitrin tasarımı, ev odası tasarımları gibi bir çok iç ve dış mekan için tasarım çalışmaları yapmaktayız. Bu iş için yapılacak çalışmanın teması tespit edildikten sonra çalışmanın yapılacağı alan için keşif yapılır. Uygun proje çıkartılır ve fiyatlandırma bu aşamadan sonra çıkar. İç mekanlarınız için ister kendi keyfinize göre bir tasarım yaptırabilir, ister işinize uygun müşterilerinize yönelik tasarımlar yaptırabilirsiniz. Firmanızın ofisi için yapılacak tasarım, gelen konuklarınızın firmanız hakkındaki görüşlerinide etkileyecektir. İç Mekan için sadece grafik tasarım destekleride vermekteyiz. İster tasarım ister montaj dahil çalışmalar yapmaktayız. Dekor ve montaj için yine firmamızdan görevliler proje bitimine kadar her konuda destek vermektedir.

İÇ VE DIŞ MEKAN TASARIMI

Firmanın kalitesi ve istenilen alıgının göz önünde dikkat çekiciliğini arttırmak için vitrin tasarımlarının yanı sıra tamamlayıcı unsur olarak iç ve dış mekan tasarımları potansiyel müşteri için büyük önem arz etmektedir. Teknolojinin ve endüstriyel materyallerin çoğalması ile otel , villa , mağaza, fuar standı vb. alanların iç ve dış mekan tasarımları yeni bir boyut kazandı. Bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi,şekil,renk,biçim,doku,malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli özellikler ve yansıttığı görünüm iç ve dış mekanın tamamını kaplayan en önemli unsurdur. Bir çok insan unsurların ya farkına varamaz yada hayat temposu içerisindeki dikkatini çekememektedir.

Minimalist dekorasyon;

Minimalist dekorasyon; çağımızın yeni trendi olmaya başlayan bir dekorasyon türüdür. Türkiye’de artık metropol şehirlerde söz konusu olan bu dekorasyon türü bugünlerde çok popüler biraz bu konudan bahsetmek istiyoruz. Şehirleşmenin ve insan yaşantısının amansız artışından sonra artık yaşam tarzları değişime gitmiştir. Bu da dekorasyonu ciddi anlamda etkilemiştir. Çünkü İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük ve yüksek nüfuslu illerde artık konut üretimi durmaya yaklaşmış ya da üretilen konutların oda sayısı ciddi anlamda az sayıda üretilmeye başlanmıştır. Şehirleşmenin bir gün dekorasyonu etkileyeceğini düşünen dekorasyon uzmanları minimalist dekorasyon adı altında bir dekorasyon türünü insanlık hizmetine sunmuşlardır.